Description

Kapliczka Maryjna w Chropaczowie została wzniesiona w 1993 roku z inicjatywy ks. Jana Gacka, proboszcza parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Chropaczowie. Jest to niezbyt duża kapliczka murowana, w środku znajduje się figura Matki Bożej trzymającej różaniec, a po jej prawej stronie stoi anioł. W otoczeniu kapliczki znajduje się zadbany ogródek, z ładnie przyciętymi krzewami (z jednej strony w kształcie krzyża, z drugiej serca).

Co do kesza: znajduje się na lewo od kapliczki, na poziomie ziemi, przy drewnianym płotku. Szukaj ubytku w krawężniku, tam wypatrzysz kesza :) Zaznaczyłem atrybut potrzebne narzędzie, ponieważ może przydać się pinceta do wydobycia logbooka oraz coś do podważenia wieczka. W środku nie ma ołówka, więc proszę nie zapomnieć zabrać z sobą coś do pisania :) 

Do logbooka przytwierdziłem nitkę, przy wkładaniu logbooka do środka proszę zrobić tak, by koniec nitki wystawał z pojemnika, co ułatwi kolejnym keszerom wydobycie logbooka z pojemnika (patrz spoiler) :)

Proszę bardzo dokładnie odkładać kesza ponieważ kapliczka jest regularnie odwiedzana przez pewną panią utrzymującą porządek w samej kapliczce i jej okolicy :) 

Jeszcze małe wyjaśnienie - do maskowania przytwierdzony jest magnes, który jest w sumie niepotrzebny :) Po prostu pierwotna koncepcja kesza była nieco inna :) 

Edit: Ok skoro było za łatwo to trochę utrudniłem :) Ale w sumie i tak nie powinno być problemów - nie chcę żeby coś podpadło mieszkańcom :) Zresztą z założenia chciałem by była to szybka skrzynka, bo takie lubię :) 

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
04.03.2018 (04.03.2018)
Cache name[RV] Kapliczka Maryjna w Chropaczowie
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device