Description

Na temat tej placówki można by pisać i pisać. Nie chciałbym tu po raz kolejny przytłaczać Was nieprzebraną ilością treści. Tym razem skupię się na skrzynce, a wszystkich, którzy naprawdę są zainteresowani czym jest ZPiSdN w Ignacewie i jaką ma historię odsyłam na oficjalną stronę placówki:

http://konstantynow.zpisdn.gov.pl/

 

Kesz pod współrzędnymi, dokładność 3 metry. Maskowanie nie jest jakieś odkrywcze ale za to ma wybitnie penitencjarny charakter. Jak już zobaczycie to zanim spróbujecie podjąć poobserwujcie kapkę i pomyślcie jak to zrobić, żeby było łatwiej. Starajcie używać siły w umiarkowany sposób, mimo iż wszystko wygląda solidnie to jednak ma swe ograniczenia. Jak już maskowanie będziecie mieć w rękach, to możecie je odczepić i zabrać w oddalone miejsce aby nie stać na miejscówce i nie palić jej. Jak zwykle proszę o dokładne domykanie struniaków i upewnienie się, że zostawiacie tak jak zastaliście (albo w lepszym stanie).

W kodowanej części opisu znajdują się istotne informacje nt. odkładania kesza.

Niestety nie przewiduję w skrzynce fantów, mam nadzieję, że radość ze znalezienia wystarczy. Proszę nie zostawiać w skrzynce kretów ani żadnych innych przedmiotów.

Powodzenia!

 

p.s.: Skrzynka jest delikatnie niebezpieczna. Mniej więcej w taki sposób jak niebezpieczna jest kartka papieru - można przecież się nią zaciąć albo udławić. No dobra, skrzynka jest trochę bardziej niebezpieczna, choćby ze względu na swoją masę więc proszę o odrobinę oleju w głowie podczas podejmowania. Musiałem to napisać aby mieć czyste sumienie.

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
05.03.2018 (05.03.2018)
Cache nameZPiSdN Ignacew (Knst)
HintSzybka jest po to aby było widać jak wkręcić śruby. Starajcie się trafić w gwint.
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device