Description

Wysoki Kamień to malowniczo położony szczyt w Górach Izerskich, wznoszący się tuż nad Szklarską Porębą. Z punktu widokowego rozciaga się szeroka panorama Karkonoszy, Gór Izerskich, Gór Kaczawskich i Rudaw Janowickich.

W pierwszej połowie XIX wieku na szczycie zbudowano drewniane schronisko, które doszczętnie spłonęło. Kolejne schronisko zostało zniszczone i rozebrane po II Wojnie Światowej. Obecnie właścicielem szczytu Wysoki Kamień jest osoba prywatna, jednak teren wraz z nowym, murowanym schroniskiem jest ogólnodostępny.

Jak już chwilę odpoczniesz po wspinaczce i napatrzysz się na panoramę okolicy, zejdź na półkę skalną poniżej górnej platformy widokowej i k/ciesz się keszem.

UWAGA! Szukając odpowiedniego schowka natknęliśmy się na stowarzysza. Tak więc uważnie przyjrzyj się temu, co znalazłeś:)

 

EDIT: W związku ze zmianami jakie zaszły ostatnio na Wysokim Kamieniu, skrzynka jest obecnie na terenie, na którym nie powinna być. Bardzo proszę następnych keszerów o jej zabranie, a najlepiej schowanie w nowym, legalnym miejscu, wraz z podaniem współrzędnych. Dzięki!

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
23.11.2017 (23.11.2017)
Cache nameWysoki Kamień
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device