Description

Nie umiem sie trzymać głównego szlaku, dzieki czemu powstał ten kesz :) Pewnego razu, jadąc zielonym szlakiem, zaciekawiła mnie górka, znajdująca się koło drogi, a jeszcze bardziej sosna rosnąca na niej. Ów drzewo wyrasta pośrodku wzniesienia i zawija się w zgrabną spiralę. Oczywiście nie potrafiłem jej odpuścić i założyłem tam kesz ;) Sama sosna oferuje jeszcze sobą chwile odpoczynku, ponieważ, bez szkód, można sobie na niej przysiąść. Oczywiście takie miejsca przyciągają ludzi, którzy nie potrafią uszanować tego, co nam daje natura i jest tam sporo śmieci...

Sosna ma swoje ułamane rozgałęzienie i właśnie ono pokazuje kierunek ukrycia kesza, który jest oddalony o 12 kroków od tego rozgałęzienia. Kesz jest schowany pod grubą kępą mchu pomiedzy drzewem, a połamaną brzózką, która rosła prawie poziomiomo do podłoża. Z wyglądu miejsca wygląda, że uczęszczają tam często inni ludzie, dlatego upewnij sie, że dobrze zakamuflowałeś domek kesza, by dłużej mógł nam służyć. Nie bierz przykładu z innych i nie śmieć.

Edit: Ze względu na problemy ze znalezieniem niektórych uzytkowników zamieszczam spoiler, ale bez niego da sie znaleść skrzynke.

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
21.11.2017 (21.11.2017)
Cache nameSpiralna Sosna
HintNormalne kroki. Ewentualnie spoiler, tam gdzie łopatka.
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device