Description

 

 

 

A OTO PRZED WAMI TWÓR MOJEGO ŻYCIA MULTAK ZWANY ( PROJEKT OBLĘŻENIA) 

 

Wszystko zaczęło się gdy zdobywałem skrzynkę ulokowaną w Twierdzy Kłodzkiej . Po jej zdobyciu siadłem na kamieniu i tak sobie myślałem że szkoda że to ja nie jestem założycielem tak genialnej skrzynki w takim ekstremalnym miejscu. Aż pewnego słonecznego dnia jadąc keszowozem przez Kłodzko w kierunku eskapady popatrzyłem w prawo. Moje oczy zobaczyły wielki mur pnący się wysoko w górę . Hmmm ciekawy murek ciekawe co tam jest za nim, co ciekawego znajduje się tam wysoko na górze. Po paru tygodniach myśląc o tym miejscu znalazłem trochę czasu wolnego. Dojechałem keszowozem do parkingu gdzie niestety musiałem przejść kilometr z buta za nim dotarłem do wielkiego muru. Chwilę odpocząłem napiłem się wody . Gotów no to naprzód wolnym krokiem przemierzałem trasę do góry obok wielkiego muru . Po dojściu na górę skręciłem w lewo doszedłem do dziwnej konstrukcji z muru gdzie była wielka dziura . Po pokonaniu tej przeszkody ujrzałem wielki Fort . Wróciłem się bo pomyślałem sobie że wróg mnie zlokalizuje . To był dopiero początek wróg był wszędzie pokonywałem teren błotnisty , zarośnięty czasem niebezpieczny. Wiele razy zbłądziłem potężne mury wokół fos coś niesamowitego . Zakręty prawie takie same , otwory strzelnicze które budzą strach. Lokalne patrole. Co jakiś czas zostawiałem pomocne szyfry ukryte gdzieś tam w fosach , w bramach , warowniach , w miejscach strategicznych . Może te pomoce się przydadzą następnemu zdobywcy . Ostatni etap był najcięższy ponieważ same wejście jest mocno strzeżone przez lokalsów którzy mają tam swoje zbrojownie . Ale i tutaj wykorzystałem moment i niewidoczny przedarłem się przez tą blokadę. Idąc dalej pokonując zarośla , druty kolczaste doszedłem do drzwi które były zamknięte zostawiłem tam również pomocny szyfr. To już niedaleko udało mi się jestem w sercu fortu. Zdobyłem znalazłem skarb zostawiłem coś dla was jest ukryty zabezpieczony . Musicie odwiedzić wszystkie strategiczne punkty gdzie są wskazówki . Jeżeli tego nie zrobicie nie odnajdziecie skarbu ani drogi powrotnej . Uważajcie gdzie ręce wkładacie nie każda dziura jest bezpieczna. Powodzenia i bóg z wami

FORT OWCZY-Oddalony fort pomocniczy Twierdzy Kłodzko będący systemem obronnym z okresu XVII i XVIII wieku.  Fort położony jest  nad prawym brzegiem Nysy Kłodzkiej, na południowo-zachodnim zboczu Owczej Góry w Kłodzku.

WSPÓŁRZĘDNE- Nie są prawdziwe pokazują mniej więcej środek fortu owczego.

LOKALIZACJA- Żeby zdobyć skrzynkę finałową trzeba odwiedzić 6 strategicznych miejsc które znajdują się bezpośrednio w forcie lub w jego bliskich miejscach . To są właśnie moje szyfry (wskazówki) które pozostawiałem po drodze oblężenia na fort .

SKRZYNKA FINAŁOWA - Pojemnik rozmiaru normalnego ulokowany w samym sercu fortu . W środku logbook, certyfikaty, ołówek, skarby

SKRZYNKI POŚREDNIE - pojemniki różnego typu od mikro do małych w środku znajdują się wskazówki i liczby które musicie zapisywać jeżeli tego nie zrobicie nie znajdziecie skarbu:(.Ulokowane są one na kordach które mam nadzieje będą się zgadzać . Od razu mówie żeby nie było zaskoczenia niechtóre współrzędne doprowadzą was do otworów , tuneli , itp.  gdzie namiaru skrzyni nie udało mi się wychwycić.

UMIEJSCOWIENIE- Rejon miasta kłodzka

SPRZĘT - latarka , zapasowe baterie do gps , maczeta , coś na kleszcze

TEREN- WCHODZICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ TEREN ZRÓZNICOWANY UWAŻAM ZA NIEBEZPIECZNY PATRZCIE GDZIE STAWIACIE STOPY.PRAWDOPODOBNIE BEDZIECIE PRZEDZIERAĆ SIĘ PRZEZ CHASZCZE , WCHODZIĆ DO DZIUR , TUNELI , SKAKAĆ PO MURKACH ITP:)

UBIÓR - UŻYWANY KOLORU CIEMNEGO NAJLEPIEJ ZGODNY Z PORĄ ROKU (MASKAŁATY,GHILIE SUITY)MILE WIDZIANE:)

UWAGA - W FORCIE W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH NAPOTKACIE LUDZI . UWAŻAJCIE NA NICH ALE NIE WRACAJCIE DO DOMÓW.TROCHĘ ADRENALINY I ZABAWA BEDZIE FAINIEJSZA.NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNYM MIEJSCEM JEST ZBROJOWNIA PODEJMOWANIE SKRZYNI MUSI SIĘ ODBYĆ BARDZO SKRYCIE:)LUDZISKA NIC NIE WIEDZĄ O MULTAKU I NIECH TAK ZOSTANIE .

 FINAŁ - N 50° 26.ABC' N 16° 39.DEF

 

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
04.03.2018 (04.03.2018)
Cache namePROJEKT OBLĘŻENIA
Hint1 POSTERUNEK - OTWÓR 2 TUNEL - 12 KROKÓW 3 OCZY - NIEDALEKO PRAWEGO 4 LOCH - ŚCIANA 5 TUNEL ŚMI
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device