Description
Adnotacje Centrum Obsługi Geocachera:
Data: 07-02-2017 10:45:34, dodane przez Elvis7

Kesz położony jest w zamkniętej części budynku koszarowego. Prosimy o zdobywanie jedynie w trakcie zorganizowanego zwiedzania lub spotkania OC.


(End of annotations)

Skrzynka założona przez Wredną Bestię oraz Ranwersa. Bo Twierdza jest fajna Cool

Zdobycie tego kesza jest niebezpieczne, planując go podejmujesz świadomie ryzyko! Budynek od dawna nie był konserwowany a droga nie jest prosta! Ryzykujesz upadek z wysokości! Poszukiwania w conajmniej 2 osoby to bardzo mądra decyzja!

O obiekcie:

Kesz znajduje się w jednej z kotłowni koszar Twierdzy Modlin. Kotłownia, jak to kotłownia - piece, rury, zawory - koneserzy docenią ;)

Twierdza położona na Mazowszu u zbiegu Wisły i Narwi, około 30 km na północny zachód od Warszawy. Składa się z cytadeli położonej na prawym brzegu Narwi, umocnionych przedmości: kazuńskiego i nowodworskiego oraz z dwóch pierścieni fortów. Jest jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce.

Potocznie nazwą "twierdza Modlin" określa się jedynie jej centralną część, tworzącą dzielnicę Modlin-Twierdza Nowego Dworu Mazowieckiego.

 

Droga do kesza

Jak w to w Twierdzy bywa , wejscie kazdy musi sobie wypracowac sam , sytuacja jest zmienna  jednego dnia da rade wejsc w jedynym miesjcu a drugiego dnia juz nie . Stad zmiana trudnosci terenu ma max .

 

Uwagi praktyczne:

Decydując się na podjęcie tego kesza decydujesz się na eksplorację opuszczonego i niekonserwowanego budynku. Oznacza to, że czyhają na Ciebie różne niebezpieczeństwa. Zastanów się, czy ten kesz jest dla Ciebie, nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka!

Zawartość skrzynki na starcie

Kesz będący spontanicznym mikrusem składa się wyłącznie z pojemnika, magnesu, dziennika i ołówka. Nic z tego nie jest na wymianę, co więcej - mił by mi było, gdybyś miły poszukiwaczy naostrzył ołówek w keszu.

Powodzenia!

twierdza położona na Mazowszu u zbiegu Wisły i Narwi, około 30 km na północny zachód od Warszawy. Składa się z cytadeli położonej na prawym brzegu Narwi, umocnionych przedmości: kazuńskiego i nowodworskiego oraz z dwóch pierścieni fortów. Jest jedną z największych i najlepiej zachowanych twierdz w Polsce

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
21.11.2017 (21.11.2017)
Cache nameKotłownia w koszarach
HintNad piecami, w zgięciu rury. Skośnie
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device