Description

Nie znam się na technologii wojskowej to i nie wiem do czego ów obiekt miał służyć. Jeśli ktoś wie, chętnie się dowiem. Trochę wygląda jak magazyn, trochę jak schron, trochę jak zbiornik na coś. Składa się z kilku podziemnych segmentów, które kiedyś były przedzielone masywnymi drzwiami, niestety już ich nie ma, ostały się tylko dziwne śluzy. 

edit: Wg tego czego dowiedziałam się od tutaj kiedyś skoszarowanego, dziś rezerwisty, pana Kazimierze - jednak to był schron. Waypoint do drugiego schronu podaję niżej. Obok drugiego schronu jest remiza strażacka.

Uwaga! Zmiana kryjówki po wizycie złomiarzy. Kesza szukaj w obrębie undergroundu, w nadal dość oczywistym miejscu, choć innym niż poprzednio. Pozostał atrybut magnetyczny, skrzynka ta sama z tym samym logbookiem, bo jakimś cudem przeżyła pożar i totalną demolkę. Cudownie odnaleziona przez Meteora podczas wizyty serwisowej w garnizonie.

Czasem kręcą się w okolicy bezdomni i złomiarze, w weekendy bliżej głównych budynków - paintbolowcy, także poruszajcie się ostrożnie.

 

Uwagi o dostępności terenu:

Skrzynka aktualnie znajduje się w ogrodzonej części jednostki Wejście bez skakania przez płot możliwe jest od skrzynki Zb Nr, można też zrobić skok przez betonowy płot od strony rzeki. Jeśli zdecydujecie się na eksplorację terenu, starajcie się być niewidzialni. Co prawda żadna z dotychczasowych ekip nie zgłaszała problemów, ale lepiej dmuchać na zimne.

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
20.11.2017 (20.11.2017)
Cache nameGarnizonowy Underground
HintNowa kryjówka, w rurze przy suficie. Jak nie w jednej to w drugiej.
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device