Description

Skrzynka inspirowana pasją bliskich mi osób ( pozdrowienia dla Was! ), a właściwie radosnym okrzykiem "Dostałeś!", który wyrywa się czasem z piersi painbalowców gdy trafią kogoś i chcą to obwieścić całemu światu. Teren na którym znajduje się "bunkier" z keszem jest miejscem w którym odbywają się gry paintballowe, więc w niedziele do 16.00 zaleca się szczególną ostrożność, bo teren nie jest ogrodzony (lub zabranie markera i zagranie z drużyną, jeżeli nie jesteście pacyfistami ). W inne dni jest tam raczej pusto.

Miejsce ukrycia to zawydmiony, zalesiony i zabunkrowiony teren nieopodal Anwilu. Samochodem najłatwiej dotrzeć tu skręcając z trasy nr jeden w prawo w stronę Gąbinka, następnie należy skręcić w lewo, kiedy po prawo znajdzie się kapliczka (zdjęcie), później można albo wjechać w las samochodem (trasa jest taka sobie) albo przejść trasę na pieszo. Oczywiście to tylko moje uwagi, trzymam kciuki za wszystkich, którzy w dowolny sposób dotrą do miejsca ukrycia kesza.

Skrzynka ukryta pod stertą kamieni w pochłaniaczu od maski gazowej, w którym znajduje się tylko logbook - prosze wziąć coś dopisania.

Radzę zabrać ze sobą latarkę, bo budynek jest głeboki i ciemny, dodatkowo stromy i śliski, więc proszę zachować ostrożność!

 

Latarka przyda się także, by zobaczyć krople wody na suficie:

 

Dokładność współrzędnych to około 5-10m, jednak bunkier trudno jest przeoczyć ;) Będę wdzięczna za wszelkie uwagi odnośnie współrzednych, mam nadzieję, że waypointy nie namieszają za bardzo! Dziękuję!

Powodzenia!

Skrzynka dedykowana Kula83 :)

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
21.11.2017 (21.11.2017)
Cache nameDostałeś!
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device