Description

Zapraszamy Was na wyprawę daleko, a jednak blisko :)  Planujemy mały event w uroczym miejscu, powiedzmy że od godziny 15 do zmroku. Dlaczego tylko kilka godzin? Zakładamy, że zdecydowaną większość weekendu spędzicie na poszukiwaniach keszy z planowanej Geościeżki. Na dzisiaj wychodzi nam, że będzie ich ok. 50. Możliwe, że damy radę ukryć więcej :)  Odpalimy je w dniu eventu, nad ranem. Sytuacja jest rozwojowa. Na bieżąco będziemy uzupełniali opis. Dzisiaj jedynie sygnalizujemy temat. Wstępnie kordy ustawiliśmy na Browar w Witnicy - pewnie parę osób zainteresuje się jego historią ;)  Nie przywiązujcie się jednak zbytnio do nich - ulegną zmianie. Baza noclegowa - niewątpliwie Kostrzyn i Witnica. W okolicy jest też sporo gospodarstw agroturystycznych, więc nie powinno być problemów z wyspaniem się. Nocleg pod chmurką, w namiocie - jeszcze nie sprawdzaliśmy, jednak nie planujemy jakiegoś większego obozowania w terenie. Najprawdopodobniej skupimy się na rozmowach przy ognisku, w towarzystwie pięknych okoliczności przyrody.

Dodajcie event do "obserwowanych". Jeżeli Wasze ścieżki zbiegną się z proponowanym terminem, to zapraszamy. Jeżeli nie, to nic straconego - kesze pozostaną w terenie :)

night_time, Burzyki, ELF-HUNTER, misiowa, Ciachol, ronja

 

 

Mamy już miejsce spotkania - dzięki Panu Leśniczemu z Krzeszyc będziemy mogli usiąść nad uroczym brzegiem Postomii :)

Na "parking" przed mostkiem będzie można dojechać samochodem - specjalnie na ten czas zostanie otwarty szlaban na drodze. Niestety, poza godzinami spotkania nie będzie możliwości parkowania tu auta. Zapewniamy ognisko, dach nad głową. Z istotnych uwag: nie ma ujęcia wody pitnej (tylko rzeczka), psy wyjątkowo mogą przyjechać - przez cały czas pobytu muszą być na uwięzi, nie ma możliwości obozowania.

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
13.02.2019 (13.02.2019)
Cache nameDaleko, a jednak blisko :)
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device