Description

Szlak rowerowy Ustka – Słupsk – Bytów  ;-) USB stanowi główną oś systemu tras rowerowych na obszarze dawnego woj. Słupskiego. Szlak bardzo zróżnicowany posiada szereg walorów widokowych i krajobrazowych na trasie przejazdu. Jego długość to 86 km.

Odcinek--Ustka--SłupskJadąc z Ustki na południe w miejscowości Wodnica możemy zwiedzić Rezerwat Buczyna nad Słupią. Dalej szlak biegnie przez miejscowości wpisane do Krainy w Kratę (Charnowo, Niestkowo, Bydlino).  Jadąc dalej szlakiem USB po wschodniej części Słupi docieramy do Słupska. Przez sam Słupsk przejechać można różnymi ścieżkami, ale musimy dotrzeć do Parku Kultury i Wypoczynku by dalej kierować się na Dębnicę Kaszubską.

Odcinek: Słupsk – Dębnica Kaszubska – Krzynia--Gałęźnia Mała--Gałęzowo--Gołebia Góra-Osieczki-Gostkowo-Bytów.Mijając Słupsk wjeżdżamy w zielony, w większości zalesiony, obszar Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi” (37 tys ha). Szlak prowadzi nasypami dawnych torów kolejowych w kierunku Dębnicy Kaszubskiej, a dalej duktami leśnymi na południe do Galęźni Małej. Szlak USB wpisuje się w niepowtarzalny szlak elektrowni wodnych na rzece Słupia. Atrakcjami tego odcinka są: zespół jezior na południe od Krzyni, zabytkowe, ale nadal działające elektrownie wodne na rzece Słupia,  rezerwaty przyrody, ścieżki przyrodnicze oraz Obszary Natura 2000. Szlak USB kończy się przy Krzyżackim Zamku w Bytowie.

 

Kesz to magnesiak. 0,5 m od ziemi.

 

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Information
07.03.2018 (07.03.2018)
Cache nameŻółtym szlakiem #37
HintW jedne z podstaw od wewnętrznej
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device