Description

Na skraju niewielkiego lasku, w sąsiedztwie siedleckiego zalewu stoi kuty, żelazny owiany tajemnicą krzyż. Nie ma w pobliżu żadnej tabliczki ani informacji o tym, czego był świadkiem. Żadnej informacji nie udało się też wyszukać  w internecie ani w zasobach siedleckiej prasy. Kilka miesięcy temu, pod krzyżem pojawił się ogromny kamień z wyrytym napisem, cytatem wiersza ks. Jana Twardowskiego: "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" , a na krzyżu zawisł medalik. Starsi siedlczanie wspominają o nieszczęśliwym wypadku - śmierci kilkunastoletniego chłopca. Las pełen jest pagórków, wystających korzeni i ostro zakręconych ścieżek. Właśnie wystający kamień przerwał tak brutalnie wycieczkę rowerową młodzieńca. Obecnie w lesie odbywają się biegi na orientację, gry terenowe, manewry harcerskie.

Ostatnio zdobyte informacje: ten młodzieniec zginął kilka dni po maturze :-(. Dzięki temu keszowi, znalazła się osoba, która znała tego chłopca.

Kesz - to mała fiolka, w środku jest tylko logbook. Znajdziesz go na kordach. Mogą być lekko przestrzelone, jak to w lesie. Zapraszam do szukania!

Ciesze się, że mogę komuś sprawić przyjemność więc proszę odkładać i maskować tak jak powinno być, aby inni też mogli czerpać z kesza radość.

Opis skrzynki pochodzi z serwisu Opencaching.PL.

Log entries
 • There are no logentries yet
Photos
Information
28.11.2017 (28.11.2017)
Cache nameŚpieszmy się... powoli
HintZa krzyżem, na okrągłym. W tym keszerzy nie lubią szukać. Wisielec.
CountryPoland
GridsquareJJ00AA00AA
Latitude0.000000
Longitude0.000000
DifficultyEasy
TerrainHandicapped accessible
Logger
Empty
Rate
0 votes
Recommend

Geocaching of a different kind

 • 01
  SOTA Caches

  Log your SOTA activations on APRS Caching too

 • 02
  APRS Caches

  Weather stations, digipeaters, and iGates - turn your APRS stations into APRS Caches

 • 03
  Living APRS Caches

  Even you are able to turn into a living APRS Cache

 • 04
  Geo Caches

  Log your OpenCaching finds with your APRS enabled device